VOUCHER

Voucher podarunkowy

Voucher podarunkowy to wspaniały prezent na urodziny i doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów z okazji urodzin, jubileuszy czy ślubu. Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu wspaniałego pobytu dla ukochanej osoby, rodziców czy przyjaciół.

Voucher można zamówić w formie drukowanej (zapakowany w elegancką kopertę) lub w wersji elektronicznej. Istnieje możliwość zamieszczenia dowolnej dedykację.

Ta forma podarunku jest uniwersalna i wygodna - zarówno dla Ciebie, jak i dla osób, które obdarujesz w tak wyjątkowy sposób. Voucher to prezent, którym trafisz w gusta każdego bez względu na płeć, wiek i zainteresowania czy pasje - w końcu wszyscy uwielbiamy wypoczynek we wspaniałych miejscach.

Każdy pokój wyposażony jest w: telewizor, telefon, bezpłatny Internet bezprzewodowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Do Państwa dyspozycji jest także suszarka, żelazko oraz recepcyjne ksero.br>
W celu otrzymania faktury VAT Gość hotelu zobowiązany jest zgłosić chęć otrzymania faktury już w trakcie dokonywania rezerwacji wraz z podaniem NIP oraz pozostałych danych.

Brak w/w działań ze strony Gościa skutkuje wystawieniem faktury na osobę prywatną bez możliwości zmiany.
(zmiany obowiązują od 01.01.2020 (podstawa prawna: ustawa z dnia 04.07.2019 o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw DZ. U. poz. 1520)

Pobierz regulamin
VOUCHRE