OFERTA WYCIECZEK

Drodzy Goście,
pobyt w Nowej Panoramie to nie tylko odpoczynek w hotelu. Pomożemy zorganizować wycieczki i atrakcje dla każdego, nawet dla najmłodszych! Kraków jak i jego okolica jest bogata w miejsce godne zobaczenia. Razem z nami połącz wypoczynek z niezapomnianymi przygodami!


Rejs statkiem po Wiśle, zwiedzanie starego miasta, Auschwitz Birkenau czy odwiedzenie Kopalni Soli w Wieliczce… to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Państwa bogata ofertę wycieczek – wystarczy kliknąć w poniższy link lub zeskanować kod QR na recepcji w naszym hotelu.

To nie wszystko!
W Hotelu Nowa Panorama mogą zakupić Państwo bilety z rabatem do Energylandii – największego w Polsce parku rozrywki oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Zapewniamy, że niezapomniane wrażenia zostaną na długo.


Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi, zachęcamy do zakupu biletu do Zatotorlandu, na który obowiązuje rabat w naszym hotelu. Zatorland to park rozrywki z ruchomymi dinozaurami, ogromnymi owadami, mitycznymi stworzeniami i klasycznym lunaparkiem, który na pewno zrobi na Waszych pociechach ogromne wrażenie!
O szczegóły prosimy o kontakt z recepcją.