O NAS

HOTEL NOWA PANORAMA OD 2017r.

Wysokiej jakości usługi

Planujesz wyjazd do Krakowa? Zapraszamy do Hotelu Nowa Panorama*** - miejsca, które pozwoli na pełnię wypoczynku dzięki nowoczesnym pokojom i wielu udogodnieniom. To doskonały wybór zarówno na organizację różnych wydarzeń dla Gości biznesowych, jak i odpoczynku dla grupy przyjaciół i rodziny. Specjalnie dla naszych Gości oferujemy nie tylko przestronne pokoje, ale także pyszne śniadania i bezpłatny parking.

Usytuowanie hotelu w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od przystanków komunikacji miejskiej pozwala na szybki dojazd do każdej części Krakowa. W pobliżu znajdują się spokojne tereny zielone, takie jak Zakrzówek oraz park i plac zabaw idealne dla dzieci.

Oferujemy Państwu dwadzieścia w pełni wyposażonych i nowocześnie urządzonych pokoi. Każdy z nich łączy ze sobą komfort i przytulny klimat. Z myślą o naszych Gościach pokoje zostały wyposażone w telewizor, biurko i bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego. Wszystkie pokoje posiadają osobną łazienkę. W hotelu znajdują się również specjalne pokoje dla osób z ograniczoną mobilnością.

Miasto Kraków i jego historyczne zakątki zachęcają do zwiedzania, a po całym dniu na mieście mogą Państwo wrócić do naszego hotelu i odpocząć przy filiżance kawy lub herbaty. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, by pobyt mijał w jak najlepszej atmosferze.


Program Karta Dużej Rodziny
Przeczytaj o nas również na: