O NAS

HOTEL NOWA PANORAMA OD 2017r.

Wysokiej jakości usługi

Hotel „Nowa Panorama” to klimatyczne miejsce, w którym poczujesz domową atmosferę, zjesz pyszne śniadanie, odpoczniesz przy filiżance aromatycznej kawy i w ławy sposób przemieścisz się do najważniejszym punktów lokalizacyjnych na mapie Krakowa. Oferujemy Państwu 48 miejsc noclegowych w 20 pokojach. Jeden z nich dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się: telewizor, telefon, bezpłatny Internet bezprzewodowy oraz łazienka z kabiną prysznicową. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i pomocnego personelu. Odpocznij i zrelaksuj się, poznając wielowiekową historię miasta Kraków, mając wszystkie główne zabytki naszego pięknego miasta na wyciągnięcie ręki.

06
12_DSC_2417
02

Hotel „Nowa Panorama” to wyjątkowe miejsce, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku. Atrakcyjna lokalizacja, domowa atmosfera, pyszne jedzenie oraz pomocny i wykwalifikowany personel zachęcają do skorzystania z naszej oferty. Do Państwa dyspozycji oddajemy 48 miejsc noclegowych w 20 pokojach. Jeden z nich dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w: telewizor, telefon, bezpłatny Internet bezprzewodowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Nasz hotel położony jest niecałe 3 km od Wawelu, Starego Miasta i dzielnicy Kazimierz. Nieopodal znajduje się także Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pobliżu hotelu mieści się zalew Zakrzówek oraz Park Skałki Twardowskiego. Kilka minut pieszo od hotelu zlokalizowany jest całodobowy market Tesco. Warto dodać, że w pobliżu hotelu „Nowa Panorama” mieści się bezpośredni dostęp do węzła komunikacyjnego, dzięki czemu w łatwy sposób dotrzesz w wybrane przez siebie miejsce.

Zapewniamy bogatą ofertę śniadaniową, bezpłatny parking oraz pomoc w organizacji lokalnych wycieczek z przewodnikiem, dzięki którym odkryjesz historię Krakowa. Nasz obiekt akceptuje zwierzęta domowe (z dopłatą – 25 zł na dobę). Niemowlętom oraz dzieciom do lat 5. oferujemy pobyt bezpłatny.

Co ciekawe, wybierając hotel „Nowa Panorama”, otrzymasz 15% zniżki do Aqua Parku oraz 10% zniżki na tajski masaż, który zapewniamy w naszych pokojach hotelowych, po wcześniejszym umówieniu z masażystą.Program Karta Dużej Rodziny