Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za dołączenie do programu Karta Dużej Rodziny. Bardzo cieszymy się z rozpoczętej współpracy i możliwości współtworzenia z Państwem ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin. To dzięki Wam rodziny zyskują szansę na udział w projekcie umożliwiającym korzystanie z większej oferty partnerów z terenu całego kraju, a co za tym idzie obniżenie kosztów codziennego życia.
Wierzymy, że program Karta Dużej Rodziny przyniesie Państwu wiele korzyści. Jesteśmy przekonani, że oferowane zniżki zwiększą rozpoznawalność i zainteresowanie Państwa ofertą oraz dostarczą wiele satysfakcji i motywacji do dalszej pracy i rozwoju.
Będziemy wdzięczni za umieszczenie logotypu Karty Dużej Rodziny na stronie internetowej i informacji o wysokości zniżki co stanowi umowa. Prosimy o umieszczenie naklejek na drzwiach wejściowych do Państwa placówki lub przy kasie.
Związek Dużych Rodzin jako podmiot odpowiedzialny za kontakt i współpracę z partnerami KDR, jest do Państwa dyspozycji. Służymy pomocą w sprawach dotyczących partnerstwa m.in. zmiany warunków umowy, dostarczania materiałów promocyjnych – naklejki, sprawy merytoryczne.

I. Oferta firmy umieszczona jest na portalu i wyszukiwarce partnerów Ministerstwa Rodziny (mapa i wykaz ) :
https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr

NOWOŚĆ - aplikacji mobilnej na telefon
- Ministerstwa https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.pwpw.mkdr&hl=pl
- Związku Dużych Rodzin https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.plus

II . Wzór Karty :
https://www.gov.pl/web/rodzina/jak-wyglada-kdr

III. Weryfikacja Karty :
Mechanizm weryfikacji Karty Dużej Rodziny na stronie internetowej https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/sprawdz-waznosc-kdr
Bieżące sprawdzanie statusu Karty Dużej Rodziny możliwe jest poprzez wpisanie 17 cyfrowego numeru KDR oraz przycisk weryfikuj. Po wpisaniu numeru KDR zostaje wyświetlony status oraz data ważności Karty.

IV. TERYT :
Podaję również stronę urzędu statystycznego gdzie można sprawdzić numer TERYT skąd jest karta.
TERYT - baza urzędu statystycznego o lokalizacji województw ,miast ,wsi itd
To jest link do strony gdzie można sprawdzić województwo i miasto po numerze karty :

Wystarczy tylko PIERWSZE SIEDEM CYFR z numeru karty wpisać w miejsce identyfikator !
http://eteryt.stat.gov.pl/eTeryt/rejestr_teryt/udostepnianie_danych/baza_teryt/uzytkownicy_indywidualni/wyszukiwanie/wyszukiwanie.aspx?contrast=default

V. Strona FB Związku Dużych Rodzin promująca partnerów Karty Dużej Rodziny .
Grupa na FB /każdy może sam tutaj udostępniać posty/ https://www.facebook.com/groups/430559703994195/
Funpage na Fb, który jest administrowany przez negocjatorów KDR (trzeba wysłać wiadomość z prośbą o akceptację:): https://www.facebook.com/KartaDuzejRodziny/

Pozostaję do Państwa dyspozycji . Z poważaniem

KDR_zal_3