WSPÓŁPRACA Z NAMI

Szanowni państwo

Jeśli decydujecie się Państwo na tymczasowe zamknięcie swojego hotelu, serdecznie polecamy nasz 3 gwiazdkowy Hotel Nowa Panorama , w którym zakwaterujemy Państwa Gości zapewniając im najwyższy standard usług. Oferujemy również 15% zysku od przeniesionych rezerwacji. Nasz obiekt pozostaje otwarty i działa z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa i dezynfekcji.

Hotel Nowa Panorama położony jest w centrum Krakowa, w dzielnicy Łagiewniki. Oferujemy pokoje z bezpłatnym WiFi i bezpłatny parking na miejscu, w spokojnej części miasta. Pokoje wyposażone są w funkcjonalne meble, w każdym z nich Goście mają do dyspozycji wygodne łóżka, biurko oraz telewizor. Hotel zlokalizowany jest w odległości 2,9 km od Starego Miasta. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach znajduje się zaledwie 1,5 km od obiektu.
Centrum konferencyjne ICE Kraków International Conference & Entertainment oddalone jest o 2,5 km, a kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego znajduje się w odległości 1,6 km. Park Skałki Twardowskiego i jezioro Zakrzówek znajdują się 1,5 km od obiektu. Przystanek autobusowy dzieli 50 metrów od hotelu. W pobliżu znajduje się czynny całą dobę supermarket.

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem. Dwa z nich dostosowani do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Recepcja czynna jest przez całą dobę.

Zapewniamy, że u nas Goście poczują domową, ciepłą atmosferę i wyjadą pełni miłych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie +48 12 260 64 00 oraz mailowo biuro@hotel-panorama.pl.

Pozdrawiamy,
Hotel Nowa Panorama

Hotel Nowa Panorama