ATRAKCJE W POBLIŻU HOTELU

Drodzy Goście,
aby zobaczyć ciekawe miejsca i cudownie spędzić czas w Krakowie, nie trzeba daleko szukać! W pobliżu naszego hotelu znajduje się kilka pozycji, obok których nie można przejść obojętnie.


Jednym z takich miejsc jest Zakrzówek – największy park w Krakowie. W zbiorniku, który powstał po zalaniu starego kamieniołomu wapienia, powstało pięć unoszących się na wodzie basenów. Pływające baseny to jedyne tego typu w Europie. To niesamowite miejsce oddalone jest zaledwie około 2 kilometry od naszego hotelu.Podczas pobytu w naszym hotelu, warto odwiedzić także Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, które znajduje się niecałe 2 kilometry od naszego obiektu. Miejsce słynie z licznych obiektów sakralnych, jak i z odwiedzin Papieża Jana Pawła II oraz Papieża Franciszka. W tej okolicy można również znaleźć wiele placów zabaw, co sprawia, że najmłodsi goście również nie będą się nudzić.


Kolejnym punktem na mapie atrakcji wokół hotelu jest Park Rzeczny Wilga. Swoją wyjątkowość zawdzięcza licznym ścieżkom pieszym jak i rowerowym, małej architekturze, siłowni na świeżym powietrzu oraz licznych ławek, które umożliwią spędzenie niesamowitego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Dużym atutem parku jest również obecność kaczek – dla wielu będzie to niezapomniane przeżycie. I to wszystko zaledwie 500m od naszego hotelu!Podróżując z dziećmi nie możemy zapomnieć o zapewnieniu im atrakcji. Oprócz kącika dla najmłodszych, który znajduje się w naszym hotelu, możemy zaproponować aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Czas spędzony na placu zabaw czy boisku sportowym, które znajdują się tuż przy naszym hotelu, na pewno umili czas Waszym pociechom.