POKOJE

POKÓJ RODZINNY

Na weekendową wycieczkę w Krakowie, bądź na dłuższy urlop w gronie najbliższych idealnie sprawdzi się pokój rodziny. Niezależnie od wieku pociech czteroosobowa rodzina może oczekiwać komfortowego pobytu w naszym hotelu.

Proponujemy Państwu pokój trzyosobowy posiadający dodatkowe łózko, które na specjalną prośbę możemy zamienić na łóżeczko dziecięce. Oczywiście jak w każdym z naszych pokoi mają Państwo do dyspozycji łazienkę.
Pokój rodzinny można zarezerwować najpóźniej do godziny 12:00 dnia zameldowania.

Od 290 195 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej

POKÓJ TRZYOSOBOWY

Chcesz odwiedzić Kraków z przyjaciółmi? Proponujemy wygodny pokój trzyosobowy z oddzielnymi lóżkami dla komfortowego odpoczynku.

Do Państwa dyspozycyjności wygodny pokój z łazienką, telewizorem, bezpłatnym Internetem i parkingiem. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i zapewniany Państwu odpoczynek najwyższym poziomie.

Od 245 169 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej

POKÓJ DWUOSOBOWY

Romantyczna podróż do stolicy małopolski? Tylko z Hotelem Nowa Panorama!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty pokoi dwuosobowych. Niezależnie czy potrzebują Państwo podwójnego łoża małżeńskiego czy dwóch osobnych łóżek jednoosobowych będziemy szczęśliwi, jeśli wybiorą Państwo nasze usługi.

Od 215 129 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej

POKÓJ JEDNOOSOBOWY

Przyjeżdżasz do Krakowa w interesach? Turyści i zatłoczony rynek nie są dla Ciebie? Dobre połączenie z każdym zakątkiem miasta jest dla Ciebie kluczowe?

Jesteśmy kameralnym hotelem dedykowanym szczególnie dla Gości biznesowych. Naszym największym atutem jest lokalizacja, która pozwala na łatwy dostęp komunikacją miejską do każdej części naszego miasta, oraz spokojna okolica, która pozwala odpocząć nawet najbardziej zmęczonym podróżnikom.
Prezentujemy pokoje jednoosobowe. Idealne rozwiązanie dla pobytów biznesowych lub dla osób podróżujących samotnie.

Od 210 99 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej