POKOJE

POKÓJ RODZINNY

Na weekendową wycieczkę w Krakowie, bądź na dłuższy urlop w gronie najbliższych idealnie sprawdzi się pokój rodziny. Niezależnie od wieku pociech, czteroosobowa rodzina może cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w naszym obiekcie.

Proponujemy Państwu pokój trzyosobowy posiadający dodatkowe łózko, które na specjalną prośbę możemy zamienić na łóżeczko dziecięce. Oczywiście jak w każdym z naszych pokoi mają Państwo do dyspozycji łazienkę.
Pokój rodzinny można zarezerwować najpóźniej do godziny 12:00 dnia zameldowania.

Od 290 195 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej

POKÓJ TRZYOSOBOWY

Chcesz odwiedzić Kraków z przyjaciółmi? Proponujemy wygodny pokój trzyosobowy z oddzielnymi lóżkami dla komfortowego wypoczynku.

Do Państwa dyspozycji wygodny pokój z łazienką, telewizorem, bezpłatnym Internetem i parkingiem. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i zapewniany Państwu odpoczynek na najwyższym poziomie.

Od 245 169 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej

POKÓJ DWUOSOBOWY

Romantyczna podróż do stolicy małopolski? Tylko z Hotelem Nowa Panorama!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty pokoi dwuosobowych. Niezależnie czy potrzebują Państwo podwójnego łoża małżeńskiego czy dwóch osobnych łóżek jednoosobowych zapewniamy, że pobyt w naszym hotelu na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Od 215 129 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej

POKÓJ JEDNOOSOBOWY

Przyjeżdżasz do Krakowa w interesach? Turyści i zatłoczony rynek nie są dla Ciebie? Dobre połączenie z każdym zakątkiem miasta jest dla Ciebie kluczowe?

Jesteśmy kameralnym hotelem dedykowanym w szczególności Gościom biznesowym. Świetna lokalizacja oraz pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe to jedne z atutów naszego obiektu, który z pewnością ułatwi dostęp do każdej części Krakowa. Spokojna okolica sprawi, że nawet najbardziej zmęczeni podróżni zaznają chwili relaksu.
Prezentujemy Państwu pokoje jednoosobowe. Idealne rozwiązanie dla pobytów biznesowych lub dla osób podróżujących samotnie.

Od 210 99 PLN / za noc + śniadanie
Czytaj więcej